Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Bentleye są już niemodne - teraz zwiedza się Londyn czołgiem

Bentleye są już niemodne - teraz zwiedza się Londyn czołgiem

zwiedzanie Londynu czołgiem
Dodano: 16. 11. 2015
Tagi: Odjechane, Bentley, Londyn, Czołg

Londyn to jedno z tych miast, w którym jest wiele do zobaczenia. Teraz na zwiedzających czeka dodatkowa atrakcja. Zapomnijcie o taksówkach, dwupiętrowych autobusach, a nawet limuzynach. Teraz możecie poznać Londyn z perspektywy 17-tonowego i kuloodpornego brytyjskiego czołgu.

50-letniego Abbota można wynająć z firmy Tanks a Lot. Czołg jest wyposażony w silnik Rolls-Royce i rozpędza się do 29 mil na godzinę (ok. 46,6 km/h). Nick Mead, właściciel Tanks a Lot, posiada ten czołgu od 20 lat i mówi, że przez ten okres Abbot sprawuje się bez zarzutu.

zwiedzanie Londynu czołgiem
zwiedzanie Londynu czołgiem
zwiedzanie Londynu czołgiem
Ceny zaczynają się od 1.500 funtów brytyjskich: dla dwóch osób, trzygodzinna wycieczka przez najbardziej popularne miejsca, tj. Trafalgar Square czy Tower Bridge. Nie trzeba też martwić się o ewentualne korki, bo jeśli zajdzie taka potrzeba czołg może na skróty przedostać się w poprzek Tamizy na drugi brzeg.
Na co dzień czołg jest zaparkowany w centrum Londynu w nocnym klubie w Islington.
Autor: E. Domańska
Źródło: luxurylaunches
0
Komentarze do:

Bentleye są już niemodne - teraz zwiedza się Londyn czołgiem

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl