Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » BP zostało nowym sponsorem Leszka Kuzaja

BP zostało nowym sponsorem Leszka Kuzaja

Skoda Fabia S2000
Dodano: 25. 03. 2010
Tagi: S2000, RSMP, Kuzaj

Do utworzonego na początku roku zespołu SkodaCastroll Rally Team z Leszkiem Kuzajem na czele, wczoraj dołączył kolejny sponsor, marka BP.

Oprócz nowego sponsora, który zapewni zespołowi jeszcze solidniejsze wsparcie, zespół zyskał też nową nazwę - SkodaCastrolBP Rally Team.

Jak powiedział Bogdan Kucharski, Dyrektor ds. paliw BP Polska, z Leszkiem Kuzajem współpracujemy od wielu lat - nie tylko w zakresie rajdów, ale też innych wyjątkowych imprez i eventów organizowanych dla naszych klientów. Bardzo wysoko cenimy sobie dotychczasowe wspólne przedsięwzięcia, a biorąc pod uwagę umiejętności sportowe Leszka Kuzaja, jego wolę walki oraz dążenie do jak najlepszych wyników - spodziewamy się dalszych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z zespołem Škody oraz firmy Castrol przyniesie dobre efekty wszystkim współtwórcom teamu. Liczymy na sportową walkę o bardzo dobre wyniki oraz promocję firmy BP i paliw Ultimate. Trzymamy kciuki!

Skoda Fabia S2000
Skoda Fabia S2000
Skoda Fabia S2000
Skoda Fabia S2000
Skoda Fabia S2000
Skoda Fabia S2000
Leszek Kuzaj po podpisaniu umowy powiedział: Jestem niezmiernie zadowolony, że kilkuletni partner dołączył do zespołu, jako że z BP pracuję już od 2006 roku. Fakt podpisania umowy świadczy też o tym, że BP dostrzega potencjał, jaki tkwi w zespole, który mam przyjemność reprezentować. Dla mnie to kolejny impuls do pracy. Nasza współpraca wykracza również poza rajdy: z paliwa Ultimate ja i mój zespól korzystamy także na co dzień.
Tomasz Piasny, kierownik zespołu PR Skoda Auto Polska, komentując wczorajsze podpisanie umowy powiedział: Cieszymy się z faktu, że prace zespołu nabierają rozpędu zarówno w sferze budżetowej, jak i sportowej. Kolejny mocny sponsor to znacząca stabilizacja dla całego zespołu rajdowego. Jestem przekonany, że w tak mocnym towarzystwie jesteśmy gotowi do walki o najwyższe pozycje. W przyszłym tygodniu z przyjemnością przekażemy szczegółową relację z pierwszych oficjalnych testów Leszka Kuzaja Fabią S2000, które odbędą się w okolicach Karpacza od 29 do 31 marca.

Marek Sobolewski - OEM Dyrektor z Castrol Polska dodał: Cieszę się, że BP dołącza do sponsorów teamu Leszka Kuzaja. Jestem tym bardziej zadowolony, że jest to kontynuacja naszej owocnej współpracy - BP i Castrol z Leszkiem są od lat, a teraz wspólnie tworzymy nowy team.
Autor: Ł. Łuniewski
Źródło: skoda-auto.pl
0
Komentarze do:

BP zostało nowym sponsorem Leszka Kuzaja

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl