Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » BMW spowodowało 20 miesięczną erekcję?

BMW spowodowało 20 miesięczną erekcję?

BMW K1100 RS
Dodano: 24. 03. 2014
Tagi: BMW, priapizm

Czasem oglądając telewizję ma się wrażenie, że nasz kraj kiepskimi zawodnikami seksualnymi stoi. Generalnie konary nie płoną a pinokio mimo, że kłamie to nos bez zmian. Od czego jednak mamy rynek farmaceutyczny i sumplementy! Jednak są na tym świecie takie osoby, które nadmierną potencję chętnie by oddały. To te, u których zdiagnozowano priapizm. Priapizm - objaw chorobowy polegający na występowaniu długotrwałego, bolesnego wzwodu członka, który nie jest związany z podnieceniem i pobudzeniem seksualnym. Cóż to ma wspólnego z motoryzacją? Henry Wolf z Kalifornii twierdzi, że ma, przytaczając badania naukowców i swój przypadek.

BMW K1100 RS
BMW K1100 RS
BMW K1100 RS
Japońscy uczeni wysnuli odważną tezę, która mówi że wibracje powstające w czasie jazdy motocyklem mogą być przyczyną długotrwałej erekcji. Motocklista Henry poszedł dalej pozwał firmę BMW i producenta kanap Corbin - Pacific. W 2010 roku udał się na trwającą 4 godziny przejażdżkę swoim K1100 RS po czym dostał erekcji, która ustąpiła...dwa lata później!
Niestety dla mieszkańca USA, sąd odrzucił jego roszczenia nie widząc związku ze sprawą.Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

BMW spowodowało 20 miesięczną erekcję?

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: