Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance

BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance

BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance
Dodano: 16. 01. 2015
Tagi: Tuning, BMW, BMW serii 2 Cabrio, BMW serii 2, M Performance

Litera M oznacza w BMW wysokie osiągi i sportowy charakter. Teraz dla modelu BMW serii 2 Cabrio dostępne są akcesoria z programu M Performance, dzięki którym można w aucie dokonać modyfikacji zwiększających radość ze sportowej jazdy.

Boczne, progowe fartuchy i okleina z napisem M Performance oraz dyfuzor pod tylnym zderzakiem przydają BMW serii 2 Cabrio więcej sportowego charakteru. Doskonale pasują do tego ekskluzywne przednie kratki ozdobne w czarnym wydaniu oraz karbonowe nakładki na lusterka.

BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance
BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance
BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance
Dodatkowego wizualnego napięcia dostarczają akcentowe paski BMW M Performance biegnące tuż poniżej linii lamp. Wspaniale komponują się sportowe felgi M Performance wzoru 405 M i 624 M, odpowiednio 18- i 19-calowe. Obie te felgi dostępne są w wariantach dwukolorowym (czarny mat/szczotkowane) i polerowanym.
Pięknym dopełnieniem jest tłumik końcowy ze szlachetnej stali, z chromowymi końcówkami opatrzonymi logo M. Alternatywnie można wybrać końcówki karbonowe.

Karbon w sportowym wnętrzu.
Dla chcących uczynić wnętrze swego BMW serii 2 Cabrio bardziej bezkompromisowo sportowym, program akcesoriów BMW M Performance ma wiele doskonale dopasowanych do siebie elementów z karbonu, częściowo łączonego z Alcantarą.

BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance
BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance
BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance
Wśród nich znajdziemy karbonowe wykończenie lewarka biegów z mieszkiem w Alcantarze oraz podobnie wykończoną dźwignię hamulca ręcznego. Można także wymienić wykończenie konsoli środkowej, podłokietnik i listwy ozdobne na wykonane z karbonu. Wyjątkowych doznań dostarcza wyczynowa kierownica obciągnięta Alcantarą i wykończona karbonem – dostępna w wersji z wyświetlaczem wyścigowym lub bez.

Oczywiście, wśród akcesoriów M Performance nie może zabraknąć aluminiowych bądź stanowych nakładek wyczynowych na pedały i podnóżek, a także pięknie haftowanych dywaników podłogowych i podświetlanych diodowo nakładek progowych z napisem M Performance. Szykownym dopełnieniem będzie tu mieszek na kluczyk wykonany z połączenia karbonu z Alcantarą.

Większa moc dzięki pakietowi BMW M Performance Power Kit.
Dzięki Pakietowi Power Kit parametry BMW 220d Cabrio (średnie spalanie 4,7-4,4 l/100 km, emisja CO2 124-116 g/km) moc wzrasta ze 140 kW/190 KM do 151 kW/204 KM, a czas przyspieszania do 100 km/h skraca się o 0,3 s. To zasługa doskonale ze sobą spasowanych sterownika silnika i komponentów w rodzaju wydajniejszej chłodnicy powietrza doładowania. Mimo podniesienia mocy zużycie paliwa się nie zmienia.

Inną godną uwagi ambitnych kierowców sportowych ofertą jest mechanizm różnicowy M z blokadą (szperą). Redukuje on uślizg kół napędzanych, kiedy jedno z nich ma mniejszą przyczepność, a tym samym optymalizuje trakcję – ale również zapewnia jeszcze wyższą precyzję zachowań w skręcie w zakresie granicznym.

Także specjalne ultralekkie tarcze hamulcowe BMW M Performance poprawiają osiągi – dzięki specjalnemu nawiercaniu i żłobkowaniu zapewniają one niezawodnie wysoką wydajność nawet w deszczu – a jeśli auto ma duże koła z ażurowym szprychowaniem, są też wspaniałą ozdobą pojazdu.

Oryginalne akcesoria BMW podnoszą wartość samochodu.
Oryginalne akcesoria BMW, a do tej palety należą akcesoria BMW M Performance Parts, są w przeciwieństwie do wielu produktów obcych doskonale dopasowane do samochodu, mają też odpowiednie homologacje i nie naruszają w żaden sposób gwarancji. Tym samym akcesoria takie podnoszą nie tylko poziom radości z jazdy, ale i wartość samochodu.
Autor: .
Źródło: Mototarget
0
Komentarze do:

BMW serii 2 Cabrio z pakietem M Performance

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: