Strona główna » Serwis główny » Aktualności » BMW Pure Metal Silver - oto najdroższy odcień w palecie

BMW Pure Metal Silver - oto najdroższy odcień w palecie

BMW PURE METAL SILVER
Dodano: 01. 12. 2014
Tagi: BMW, BMW M5, Kolory, Pure Metalic Silver

Holenderski ekonomista Ben Vollaard wszystkim kupującym samochody radzi wybierać nietypowe kolory nadwozia. Dlaczego? Takie odcienie jak na przykład żółty czy pomarańczowy mogą okazać się najlepszym zabezpieczniem przed złodziejem.

Vollard przeanalizował dane kradzieży samochodów w Holandii w latach 2004-2008 jak się okazało najpopularniejsze wśród klientów odcienie były równie mocno pożądane przez złodziejaszków. Na nic przemowa do rozsądku kiedy wybieramy sercem. Od około trzech lat najpopularniejszym kolorem jest biały jednak ostatnia dekada to triumf srebra.

BMW PURE METAL SILVER
BMW PURE METAL SILVER
BMW PURE METAL SILVER
Jednak srebrny srebrnemu nie równy. Pure Metal Silver został zaprezentowany jako najdroższy odcień w palecie BMW. Ta specjalna barwa przeznaczona jest wyłącznie dla BMW M5 lub BMW M6 Grand Coupe. Klienci decydujący się na ten wyjątkowy odcień musza przygotować się na spory ubytek w portfelu, wymagana dopłata to 8000 euro.
Drugą pozycję piastuje Frozen Bronze Metallic za "zaledwie" 3600 euro. Sumy dla zwykłego Kowalskiego mogą wydawać się zawrotne, ale producent zapewnia że chętnych nie brakuje. Jak powstaje wyjątkowy Pure Metal Silver zobaczycie na filmiku poniżej.


BMW PURE METAL SILVER
BMW PURE METAL SILVER
BMW PURE METAL SILVER
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

BMW Pure Metal Silver - oto najdroższy odcień w palecie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl