Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » BMW Motorrad: uchwyt Smartphone Cradle do motocykli i skuterów

BMW Motorrad: uchwyt Smartphone Cradle do motocykli i skuterów

BMW uchwyt Smartphone Cradle
Dodano: 18. 11. 2015
Tagi: BMW, Gadżety, Smartfon, Smartphone Cradle

Nawigowanie, telefonowanie, słuchanie muzyki i wiele innych – możliwości nowoczesnych smartfonów są wszechstronne i wręcz stworzone do tego, aby dzięki nim również jazda motocyklem czy skuterem była jeszcze wygodniejsza i ciekawsza.


Dlatego BMW Motorrad stworzyło Smartphone Cradle, uchwyt umożliwiający szybkie i pewne mocowanie smartfonów o przekątnej do 5 cali na zacisku kierownicy, dzięki czemu smartfon znajduje się optymalnie w polu widzenia i zasięgu ręki kierowcy. W formacie poziomym lub pionowym – jak woli kierowca. Smartphone Cradle montuje się za pośrednictwem uchwytu do BMW Motorrad Navigator V (z oferty akcesoriów, nie wchodzi w skład zestawu).

BMW uchwyt Smartphone Cradle
BMW uchwyt Smartphone Cradle
Solidna obudowa z tworzywa sztucznego zapewnia nie tylko optymalną ochronę smartfonu przed kurzem i wodą, ale też dzięki przeciwodblaskowej szybce z elastycznej folii zapewnia doskonałą czytelność ekranu. Zasilanie może odbywać się z pokładowego gniazdka elektrycznego (akcesoria). Ładowanie odbywa się albo przez złącze micro USB, albo – jeśli wyposażenie to umożliwia – bezprzewodowo zgodnie ze standardem Qi. Transmisja energii następuje przy tym za pośrednictwem indukcji elektromagnetycznej. Dioda świecąca informuje o stanie ładowania.
Pewne i bezpieczne ułożenie smartfonu zapewnia antypoślizgowy tłumiący wibracje i uderzenia wkład żelowy, który dodatkowo odprowadza podczas jazdy ciepło smartfonu przez obudowę.

Nowy uchwyt BMW Motorrad Smartphone Cradle ma być dostępny w drugim kwartale 2016 r. Cena zostanie podana w późniejszym czasie.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

BMW Motorrad: uchwyt Smartphone Cradle do motocykli i skuterów

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: