Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » BMW Motorrad rozszerza paletę indywidualizacyjną dla R nineT

BMW Motorrad rozszerza paletę indywidualizacyjną dla R nineT

BMW R nineT
Dodano: 22. 04. 2015
Tagi: BMW, Custom bike, BMW R nineT, BMW R

Do oferty akcesoriów R nineT wprowadzony został specjalny aluminiowy zbiornik paliwa, ręcznie szczotkowany i pokryty lśniącym, bezbarwnym lakierem, dostępny w dwóch wersjach: z widocznymi i wygładzonymi spawami.

Od wejścia na rynek model BMW R nineT ekscytuje fanów potężnych, purystycznych motocykli typu naked.

BMW R nineT
BMW R nineT
BMW R nineT
Nieokrzesany czar przeciwsobnego silnika B2 oraz niczym nie zakłamany język designu w połączeniu z najnowocześniejszą techniką i ultranowoczesnymi technologiami czynią z tego motocykla istną ikonę klasycznego stylu – oraz bazę dla modularnej indywidualizacji. Celowi temu służy szeroka paleta akcesoriów BMW Motorrad, która właśnie zostaje poszerzona.
Do oferty wprowadzony został specjalny aluminiowy zbiornik paliwa, ręcznie szczotkowany i pokryty lśniącym, bezbarwnym lakierem, dostępny w dwóch wersjach: z widocznymi i wygładzonymi spawami.

Oba warianty są identyczne z seryjnymi bakami w zakresie wielkości, kształtu, pojemności i masy. Dostępne od maja zbiorniki będą mogły być sprzedawane wyłącznie wraz z montażem u partnerów BMW Motorrad.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

BMW Motorrad rozszerza paletę indywidualizacyjną dla R nineT

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: