Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » BMW Motorrad Central Eastern Europe zaprasza do Polski na Motor Fest 2016

BMW Motorrad Central Eastern Europe zaprasza do Polski na Motor Fest 2016

Motor Fest 2016
W dniach 20 - 22 maja 2016 odbędzie się pierwsza edycja BMW Motor Fest 2016. Impreza, która przebiegnie w otoczeniu wspaniałych krajobrazów Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przyciągnie miłośników jazdy motocyklem z całej Europy.

BMW Motor Fest to propozycja skierowana do miłośników podróżowania jednośladem, którzy chcą spędzić weekend na łonie natury w gronie osób, których łączy pasja do motocykli.

Motor Fest 2016
Motor Fest 2016
Baza imprezy mieści się w nowoczesnym kompleksie położonym w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dla uczestników zaplanowano trzy trasy przejazdu o różnym stopniu trudności. Dwie, turystyczne po drogach asfaltowych z przeznaczeniem dla wszelkich typów motocykli, na których uczestnicy będą mogli poznać bliżej okolicę i skrywane przez nią tajemnice.
Dla miłośników szutrów i leśnych duktów przygotowano trasę krajoznawczą po drogach mieszanych, która będzie wiodła odcinkami na co dzień wyłączonymi z ruchu i niedostępnymi dla motocykli. Nie zabraknie też niespodzianek i elementów rywalizacji.

Na miejscu będzie można też spotkać podróżników, którzy opowiedzą o swoich wyprawach po świecie. Będzie to niepowtarzalna możliwość do nawiązania ciekawych kontaktów, a także okazja do pozyskania wielu cennych informacji, które mogą stać się inspiracją do podjęcia własnej wyprawy. Na uczestników czekać będą też liczne atrakcje zaplanowane przez organizatorów.

Akademia Enduro zaprezentuje swoje szkolenia z jazdy w terenie. Do dyspozycji będą również mechanicy z niezbędnym zapleczem serwisowym. Dodatkowo, będzie można zobaczyć pokazy ratownictwa drogowego, odbyć szkolenia z pierwszej pomocy przed medycznej, honorowo oddać krew czy też zarejestrować się w bazie dawców szpiku. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi i technicznymi BMW oraz dokonania zakupów w sklepie z odzieżą i akcesoriami BMW. 

Organizatorem jest BMW Motorrad Polska. Więcej informacji na temat wyjazdu, szczegóły dotyczące bazy imprezy oraz program można znaleźć na stronie: www.bmwmotorfest.eu

Autor: .
Źródło: BMW Motorrad
0
Komentarze do:

BMW Motorrad Central Eastern Europe zaprasza do Polski na Motor Fest 2016

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: