Strona główna » Tagi - Serwis główny » BBC
Clarkson Hammond Zwolnienie Clarksona było największym błędem BBC?
K.Szreder // 30. 08. 2016

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Cóż musi w naturze występować wyjątek potwierdzający regułę. I bez dwóch zdań jest nim Jeremy Clarkson. Temperamentny prezenter wyleciał z... więcej »

Chris Evans odchodzi z \ Chris Evans odchodzi z "Top Gear" po pierwszym sezonie
. // 05. 07. 2016

W ubiegłym tygodniu w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat konfliktu Chrisa Evansa z Mattem LeBlanc. LeBlanc miał podobno powiedzieć, że albo Evans odejdzie z programu "Top Gear",... więcej »

Clarkson Clarkson w programie satyrycznym BBC
K. Szreder // 09. 04. 2015

Clarksona w Top Gear już nie ma, ale w mediach nadal jest o nim głośno. "The Guardian" informuje, że dziennikarz ponownie pojawi się w BBC. "Chociaż kontrakt Jeremy’ego z Top Gear nie został... więcej »

Clarkson Oficjalne oświadczenie BBC w sprawie Clarksona
K. Szreder // 26. 03. 2015

Dość spekulacji, plotek i podejrzeń. Tony Hall dyrektor generalny BBC wydał oficjalne oświadczenie dotyczące Clarksona i programu Top Gear.  „ Z wielkim żalem przekazałem Jeremy’emu... więcej »

Clarkson Clarkson i BBC - powrotu nie będzie!
K. Szreder // 25. 03. 2015
Tagi: Clarkson, BBC

Świętych krów nie ma, i nie ma też przyzwolenia na chamstwo przynajmniej w stacji BBC. Brytyjskie media informują, że to właśnie dziś Lord Tony Hall,... więcej »

Jeremy Clarkson Szef BBC nie podjął jeszcze decyzji w sprawie Clarksona
E. Domańska // 18. 03. 2015

Po doniesieniach, że Jeremy Clarkson po ostatnim skandalu nie będzie już prowadził programu motoryzacyjnego TopGear, wczoraj Business Insider opublikował informację dotyczącą wypowiedzi w tej... więcej »

Brak galerii dla tagu: BBC