Strona główna » Tagi - Serwis główny » Autostrady
Amber One Autostrada A1 A1 darmowa w wakacyjne weekendy
K. Szreder // 25. 06. 2015

"Chcemy, żeby ułatwienia, które zostały sprawdzone na autostradzie A1 w ubiegłym roku, były powtórzone. W razie oceny, że natężenie ruchu jest nadmierne, będzie lub występuje korek,... więcej »

Autostrada A4 Sezon urlopowy to również sezon na remonty na A4
K. Szreder // 30. 05. 2015

Planujesz wakacje i Twoja trasa obejmuje przejazd przez autostradę A4? Skończ czytać ten tekst, ubierz się idź do apteki kup zapas melisy a kurację rozpocznij już dziś. Na efekty działania... więcej »

a4 Przejazd Autostradą A4 będzie droższy
K. Szreder // 03. 02. 2015

Polska w budowie mówili...ale nie mówili, że tyle będzie nas to kosztowało. Od 1 marca za przejazd autostradą A4 z Krakowa do Katowic zapłacimy więcej. Rzecznik prasowy Stalexport Autostrada... więcej »

a2 Od dziś za przejazd Autostradą A2 zapłacisz więcej!
K. Szreder // 12. 01. 2015

Polskie autostrady to doskonały papierek lakmusowy odzwierciedlający poziom manipulacji i wykorzystania obywatela. Każdy z nas dokłada swoje ciężko zarobine złotówki do budżetu z którego... więcej »

autostrada Płatności na autostradach - weź to człowieku zrozum!
K. Szreder // 28. 11. 2014
Tagi: Autostrady

Miało być pięknie a wyszło jak zawsze. Wiele wskazuje na to, że jesteśmy coraz bliżej rozwiązania problemu płatności za przejazdy autostradą. Niestety rozwiązanie, które wypracowano nie... więcej »

MOTOCYKL Autostrady darmowe dla motocyklistów - projekt Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju
K. Szreder // 23. 09. 2014

Jeśli wierzyć harmonogramowi Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, 19 września zakończyło się badanie ruchu przeprowadzone przez Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Autostrady

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl