Strona główna » Tagi - Serwis główny » Auto
autonomiczne auto Nie chcę autonomicznego auta!
K. Szreder // 13. 01. 2016

Czy wyście się wściekli na punkcie autonomicznych pojazdów drodzy producenci? Moje myślenie jest z pewnością mocno ograniczone, pewnie żyje w zaścianku i wiosce zabitej dechami gdzie psy... więcej »

kontrolki Co oznaczają kontrolki w aucie
K. Szreder // 17. 02. 2015

Energetycznym krokiem zmierzasz do swojego auta, wsiadasz, przekręcasz kluczyk i Twoim oczom ukazuje się feria barw kontrolek. Co one tak właściwie oznaczają? Czy możesz jechać dalej? Wbrew... więcej »

auto sprzedaż Sprzedajemy samochód - jak i kiedy zrobić zdjęcia?
K. Szreder // 26. 11. 2014

Decyzja zapadła, wystawiasz samochód na sprzedaż. Myślisz o aukcji internetowej i serwisach ogłoszeniowych, to popularne i tanie rozwiązanie. Trzeba się jednak do tego dobrze przygotować. więcej »

wolne auto Czy wynajem prywatnego auta ma w Polsce sens?
K. Szreder // 01. 10. 2014

Na co dzień poruszasz się po mieście komunikacją miejską. Jest taniej, niekiedy szybciej a już na pewno ekologicznie. Jednak czasem auto jest Ci potrzebne, a to do przewiezienia większej... więcej »

Jedzenie w aucie Jak jeść za kółkiem żeby nie przybrać na wadze
K. Szreder // 16. 08. 2014

Zauważyłaś, że spora część kierowców tirów niesie przed sobą sporej wielkości bębenek? Większą część dnia spędzają za kierownicą i nie mają czasu na przygotowywanie wyszukanych... więcej »

25-lecie Wolności 25-lecie Wolności - ogromne ograniczenia w ruchu!
. // 01. 06. 2014

Warszawiacy muszą się przygotować na przejazdy kolumn VIP-ów, nowe zakazy zatrzymywania i zmiany tras komunikacji miejskiej. Zarówno 3 jak i 4 czerwca chwilowe wyłączenia z ruchu spodziewane... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Auto