SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 3 - Error writing file '/var/tmp/MYOQQnFh' (Errcode: 28) Alonso: Red Bull ma najszybszy bolid
Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Alonso: Red Bull ma najszybszy bolid

Alonso: Red Bull ma najszybszy bolid

Fernando Alonso
Dodano: 25. 03. 2010
Tagi: Ferrari F10, Alonso, Vettel, Ferrari, Red Bull, Melbourne, Bahrajn

Fernando Alonso wierzy, że nawet z wolniejszym od bolidu Red Bulla Ferrari jest w stanie wygrać Grand Prix Australii.

Były 2-krotny mistrz świata nie był w stanie odebrać prowadzenia Sebastianowi Vettelowi podczas Grand Prix Bahrajnu. Udało mu się to dopiero wtedy, kiedy awarii uległ silnik kierowcy Red Bulla.

Fernando Alonso
Fernando Alonso twierdzi, że Ferrari wygra GP Australii, mimo że ma słabszy bolid niż Red Bull
Fernando Alonso
Fernando Alonso
Fernando Alonso
Fernando Alonso
"Wydaje mi się, że Red Bull jest na czele. Nie jest to niespodzianka, gdyż w zeszłym sezonie również byli wysoko i zachowali tempo rozwoju. Posiadanie mocnego bolidu to jedna sprawa, ale wygranie wyścigu to już zupełnie inna sprawa" - uważa Alonso.
"Na początku wyścigu, nie byłem w stanie zaatakować Sebastiana, gdyż był wyraźnie szybszy. Potem na twardych oponach nawiązałem kontakt, ale być może on kontrolował wtedy wyścig."

"Potrzebujemy trochę czasu, aby lepiej zrozumieć sytuację. Będziemy starali się poprawiać z wyścigu na wyścig. Całe szczęście, że w Australii bolidy Ferrari spisują się lepiej i nie będziemy musieli czekać na błąd Vettela, aby wygrać wyścig."

Samochód to jedno, a wygranie wyścigu to drugie? Oczywiście Fernando. Udowodniłeś to już w Singapurze.
Autor: P. Kątski
Źródło: autosport.com
0
Komentarze do:

Alonso: Red Bull ma najszybszy bolid

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: