Strona główna » Tagi - Kobieta » Aktywny wypoczynek
Dwie atrakcje na wakacje – Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Linowe Dwie atrakcje na wakacje – Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Linowe
. // 28. 07. 2016

Planowanie wakacji to nie lada wyzwanie! Musimy przewidzieć budżet, który możemy przeznaczyć na wypoczynek i zastanowić się, czy na wszystkie atrakcje wystarczy nam czasu. więcej »

Bursztynowa Komnata w Mamerkach Bursztynowa Komnata w Mamerkach. Kolejne odwierty jeszcze w lipcu!
. // 10. 07. 2016

Już 12 lipca na terenie bunkrów w Mamerkach wykonane zostaną kolejne odwierty. Ich celem jest odnalezienie ukrytego pomieszczenia, w którym znajdować się mogą elementy Bursztynowej Komnaty lub... więcej »

salsation Popularność zyskuje salsation. To trening fitness przeplatany tańcem i zmysłowymi ruchami
. // 08. 07. 2016

Salsation to trening taneczny, połączenie programu dance i fitness. Motywem przewodnim ćwiczeń jest radość, jaką niesie taniec i ruch, oraz nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych... więcej »

Norwegia Bergen – Stavanger – tygodniowy wyjazd nad fiordy z mini rejsem
. // 08. 07. 2016

Norwegia to turystyczny raj, każdy typ turysty znajdzie tutaj coś dla siebie, choć najszczęśliwsi będą Ci, którzy cenią ciszę, monumentalną wręcz naturę i otwarte przestrzenie. więcej »

Przewodnik: "Jak bezpiecznie spędzić wakacje w górach".
. // 07. 07. 2016

Wakacje to okres wzmożonej aktywności fizycznej, czas odpoczynku i świetnej zabawy na świeżym powietrzu. Abyśmy przez cały rok przyjemnie wspominali wakacyjny czas, należy zadbać o... więcej »

Międzyrzecki Rejon Umocniony Tajemnicze podziemia z czasów II wojny światowej
. // 06. 07. 2016

Zapraszamy do odwiedzenia największej atrakcji Ziemi Lubuskiej, jednego z najciekawszych i największych obiektów architektury militarnej XX w. w Europie. Polska na mocy ustaleń związanych z... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Aktywny wypoczynek