Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Abarth EsseEsse - włoskie bestie

Abarth EsseEsse - włoskie bestie

Abarth500
Tuner Abarth, należący do koncernu FIAT, kontynuuje tuning włoskich samochodów. Ostatnie projekty, które firma po raz pierwszy zaprezentuje na salonie w Paryżu to Abarth Punto Evo Esseesse i Abarth 500C Esseesse. Oba samochody łączą w sobie doskonałe osiągi z relatywnie niskim spalaniem.

500C będzie oferował 230 Nm i 160 KM mocy. W rezultacie małe autko będzie rozpędzało się do 100 km/h w 7,6 s.
Wskazówka prędkościomierza zatrzyma się na 209 km/h.

Abarth500
Abarth
AbarthPunto
Punto Evo Essesse osiąga "setkę" o 0,1 s szybciej, a jego prędkość maksymalna to 216 km/h. Osiągi te zapewnia mu 180-konny silnik, generujący 270 Nm momentu.

Obydwa modele otrzymały dodatkowe wyznaczniki stylistyczne.  Dwutonowe malowanie Campovolo Grey stało się znakiem rozpoznawczym najmocniejszych "skorpionów". Włoskie samochody dostały również od Abartha duże felgi aluminiowe. W przypadku 500C EsseEsse będą to 17-calowe, białe obręcze, a w przypadku Punto Evo EsseEsse – felgi w rozmiarze 18 cali. We wnętrzu poza zestawem nawigacji i systemem Blue&me, kierowca znajdzie też specjalne czarne, skórzane siedzenia.
AbarthPunto
Abarth500
Autor: K. Szreder
Źródło: mototraget.pl
0
Komentarze do:

Abarth EsseEsse - włoskie bestie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl