Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » 25 twarzy Harleya! Kapitan Ameryka i spółka

25 twarzy Harleya! Kapitan Ameryka i spółka

HD Marvel
Dodano: 22. 08. 2016
Tagi: Harley-Davidson, Marvel, Komiks

Biję się w pierś. Jeśli o filmy rysunkowe/komiksy/bajki, jak zwał tak zwał, chodzi, to zatrzymałam się na etapie Muminków. Chociaż przez wzgląd na małego chrześniaka wiem, kim jest Świnka Peppa i zaśpiewam hit z Krainy Lodu, bo przecież mam tę moc! 

Nie mniej w klasyce gatunku Supermenach, Spidermanach i innych menach nie odnajduję się zupełnie. Może będzie okazja bliżej się poznać przy okazji 75 urodzin Kapitana Ameryki, jak to mówią kultowej postaci Marvela. Z okazji słusznego jubileuszu dealerzy Harleya-Davidsona w Australii i Nowej Zelandii przygotowali 25 zupełnie wyjątkowych odsłon maszyn na dwóch kołach. Każda nawiązuje do jakiegoś bohatera, mniej lub bardziej pozytywnego. 

Bazę do pracy stanowiły takie modele jak: Night Rod Special, Fat Bob, Road Glide Special, Iron 883, Forty Eight, Street Glide Special. Oficjalnie zadebiutują na imprezie Oz Comic-Con w Sydnej w dniach 10-11 września. Czy można je kupić? Nie, ale można spróbować swoich sił w losowaniu! 
HD Marvel
HD Marvel
HD Marvel
HD Marvel
HD Marvel
HD Marvel

HD Marvel
HD Marvel
HD Marvel

Autor: K.Szreder
0
Komentarze do:

25 twarzy Harleya! Kapitan Ameryka i spółka

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: