Strona główna » Serwis główny » Aktualności » 20-latka pędziła swoim Mercedesem 215 km/h

20-latka pędziła swoim Mercedesem 215 km/h

policja radar
Dodano: 26. 01. 2015
Tagi: Bezpieczeństwo, Policja

Inżynierowie Mercedesa powinni być dumni, że ich klienci mają do nich bezgraniczne zaufanie a w aucie czują się niczym dowódca w swoim czołgu i nie zwracają uwagi na to co ich otacza.Jednak chyba nie chcieliby aby te małe motoryzacyjne dzieła sztuki trafiły w niewłaściwe ręce i stały się narzędziem zbroni. Brzmi trochę na wyrost? Być może, ale w jaki innny sposób nazwać kierowcę, który na trasie na której obowiazuje ograniczenie do 100 km/h rozwija prędkość 215 km/h?

W dniu wczorajszym policjanci z warszawskiej drógówki taką kierującą zatrzymali na trasie S-2. Warunki były trudne, padający deszcz ze śniegiem a co za tym idzie śliska nawierzchnia sugerowałyby zdjęcie nogi z gazu. 20-latka jechała jednak bardzo ryzykownie wyprzedzając inne auta.  Teraz będzie musiała wytłumaczyć swoje zachowanie przed Sądem, gdyż ze względu na spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zdecydowali o zatrzymaniu jej prawa jazdy, które warto dodać miała od roku. W dalszą drogę pojechała już jako pasażer.

Oczywiście, deszcz nie nakazuje nam jazdy z prędkością 20 km/h to na drogach szybkiego ruchu nie jest nawet wskazane. Jednak warto zmniejszyć ambicję lidera bo mniejsza prędkość pozwala lepiej opanować auto w niespodziewanej sytuacji. 
policja radar
policja
policja
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

20-latka pędziła swoim Mercedesem 215 km/h

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl