Strona główna » Aktualności » Zawrotne wieczory filmowe dla kobiet w Multikinie

Zawrotne wieczory filmowe dla kobiet w Multikinie

Zawrotne wieczory filmowe dla kobiet w Multikinie

Zawrotne tempo, zakręcone bohaterki, historie mknące przed siebie, zwroty akcji i zawroty głowy. Multikino oraz Renault zapraszają na wyjątkową akcję skierowaną do kobiet spragnionych wrażeń – Zawrotne Wieczory Filmowe z Nowym Renault Twingo.

Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Zawrócić w głowie faceta? A może pragniesz, by twoje życie nabrało zawrotnego tempa? Ruszaj do kina i sprawdź, jak robią to największe gwiazdy filmu! Zawrotne Wieczory Filmowe z Nowym Renault Twingo od 19 do 22 stycznia tylko w Multikinie.

Zawrotne wieczory filmowe dla kobiet w Multikinie
Od 19 do 22 stycznia w Multikinie zostaną zaprezentowane cztery świetne filmy, które zawrócą w głowie wszystkim kinomankom. Premierowo zostany pokazany film „Wielkie oczy” mistrza Tima Burtona, czyli opowieść o wybitnej malarce Margaret Keane. Oprócz tego przedpremierowo „Samba” z Omarem Sy, znanym w Polsce z filmu „Nietykalni”. Dla wielbicieli klasyki prawdziwy klejnot – „Pół żartem, pół serio” z Marilyn Monroe. Oprócz tego w repertuarze znajdzie się również film wybrany przez uczestniczki w głosowaniu internetowym. Dodatkowo w każdym kinie przygotowaliśmy wiele atrakcji oraz konkursów z nagrodami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Multikina.

Autor: ED
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Zawrotne wieczory filmowe dla kobiet w Multikinie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl