Niemiecki tuner CFC (Car Film Component)postanowił odświeżyć nieco Volkswagena Golfa GTI. Karoseria została pokryta szarym, matowym winylem, natomiast dach i lusterka wykończono włóknem... więcej »
Kolejną wyczekiwaną premierą genewską jest Volkswagen Golf GTI w wersji kabriolet. Kultowy model zostanie wyposażony w 2-litrową jednostkę benzynową o mocy 207 KM, co oznacza, że będzie to... więcej »
Wiele osób ma zwyczaj robienia listy noworocznych postanowień czy planów do zrealizowania pod koniec roku. Dla tych z Was, które marzą o nowym aucie i nie dokonały jeszcze wyboru,... więcej »
Volkswagen Golf niezależnie od generacji cieszył się zawsze dużym powodzeniem i niewątpliwie można go zaliczyć do kategorii kultowych samochodów, które mają w sobie to coś. więcej »
W GTI tak samo liczy się przyspieszenie do setki jak zużycie paliwa. Nie bez znaczenia jest również design. Pospolita, ale jednak wyjątkowa "szara owca" w niemieckim stadzie. więcej »
W sieci pojawiły sie nowe informacje na temat Volkswagena Golf GTI VII. Wszystko wskazuje na to, iż siódma generacja będzie miała więcej mocy i lepsze osiągi. Jak podają niektóre źródła... więcej »