Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Valentino Rossi nie będzie startował w klasie Superbike

Valentino Rossi nie będzie startował w klasie Superbike

Valentino Rossi
Dodano: 20. 02. 2015
Tagi: Rossi, MotoGP, Marquez, Yamaha, MotoGP 2015, World Superbike

W niedalekiej przeszłości krążyły pogłoski, że Valentino Rossi porzuci starty w MotoGP na rzecz uczestnictwa w World Superbike, jednakże wszystko wskazuje na to, że Włoch ma inne plany.

„Kilka lat temu myślałem, że przejdę do klasy Superbike, gdy moja kariera w MotoGP się zakończy, ale szczerze mówiąc teraz wolę skupić się na klasie królewskiej. Zostanę tak długo, jak to możliwe w tej kategorii, a później przejdę na emeryturę.” - powiedział „The Doctor” .

Valentino Rossi
Valentino Rossi
Valentino Rossi
Wszyscy pamiętamy emocje, gdy Rossi ogłosił, że osiągnął porozumienie z Yamaha.  Jednak pierwszy rok nie był tak udany, jak się spodziewano. Natomiast w sezonie 2014 dziewięciokrotny mistrz świata był w zdecydowanie lepszej formie.
36-letni Włocha, a także panującego od dwóch lat 22-letniego Hiszpana – Marca Marqueza, będziemy mogli oglądać podczas nocnego wyścigu w Katarze w ostatni weekend marca, który zainauguruje MotoGP sezon 2015. 
Valentino Rossi
Autor: E. Domańska
Źródło: ae
0
Komentarze do:

Valentino Rossi nie będzie startował w klasie Superbike

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl