Strona główna » Aktualności » Święto Cabrio w Gnieźnie!

Święto Cabrio w Gnieźnie!

zlot cabrio
Dodano: 12. 05. 2016
Tagi: Kabriolet, kabriolet, Impreza

Bzy zakwityły, słońce świeci, termometry prezentują coraz wyższe temperatury - czas na kabriolety! Nie potrzeba fryzjera - włosy suszą i czeszą się same, czuć jakąś taką wolność i nie skrępowanie niczym. Jeśli i w Twoim garażu stoi samochód bez dachu lub jesteś ich miłośniczką rezerwuj czas! 

zlot cabrio
zlot cabrio
zlot cabrio
Drugi miesiąc wakacji rozpocznie I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016 czyli organizowana w Gnieźnie – pierwszej stolicy Polski, impreza dla fanów kabrioletów i motoryzacji z całego świata. Już 6-7 sierpnia będziemy wspólnie świętować i wymieniać się doświadczeniami związanymi z cabrio.

Jest to pierwsze takie wydarzenie na skalę europejską, dedykowane nie tylko dla tych, którzy kochają wiatr we włosach podczas jazdy kabrioletem. Towarzyszyć mu będzie wiele rozmaitych atrakcji, m.in.: Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, Strefa Expo z licznymi niespodziankami, czy Kino Samochodowe, które dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Nie zabraknie również pysznego jedzenia serwowanego podczas Festiwalu Food Trucków, a uwieńczeniem imprezy będzie wspólna próba zapisania się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa!
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Święto Cabrio w Gnieźnie!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl