Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Suzuki Swift debiutuje w Genewie

Suzuki Swift debiutuje w Genewie

Suzuki Swift
Dodano: 10. 03. 2017
Tagi: Suzuki, Suzuki Swift, Targi, Genewa, Targi motoryzacyjne

Podczas salonu Genewa Motor Show, Suzuki po raz pierwszy w Europie prezentuje najnowszą generację modelu Swift.

Suzuki Swift - wprowadzony do sprzedaży w listopadzie 2004 roku - to model, który był pierwszym etapem w odnowie światowej gamy produktowej marki Suzuki. Do 2017 roku na świecie sprzedano ponad 5,3 mln sztuk tego modelu.

Suzuki Swift
Suzuki Swift
Suzuki Swift
Zdaniem producenta, najnowsza generacja zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy. To zasługa m.in. niskiej masy własnej wynoszącej nawet 840 kg oraz dynamicznego silnika.

W prezentowanym modelu inżynierowie Suzuki po raz pierwszy zastosowali też zaawansowane systemy zapobiegania zagrożeniom.
Swift może być wyposażony w system autonomicznego hamowania awaryjnego, układ ostrzegający przed zjechaniem z pasa oraz asystenta świateł drogowych.

Nowy Swift jest o 10 mm krótszy od modelu oferowanego dotychczas, ale rozstaw osi powiększono o 20 mm. Bagażnik ma pojemność 265 l, czyli o 54 l więcej niż poprzednik. Auto jest też o 15 mm niższe i o 40 mm szersze, co przyczyniło się do obniżenia jego środka ciężkości.

Suzuki Swift
Suzuki Swift
Suzuki Swift
Sprzedaż tego modelu w Europie rozpocznie się w kwietniu 2017 r. Suzuki Swift
Autor: .
Źródło: informacja prasowa
0
Komentarze do:

Suzuki Swift debiutuje w Genewie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: