Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Rajd Elmot - Kuchar wygrywa, Sołowow i Kuzaj na podium

Rajd Elmot - Kuchar wygrywa, Sołowow i Kuzaj na podium

Leszek Kuzaj testy
Dodano: 25. 04. 2010
Tagi: RSMP, Kuchar, Kajetanowicz, Kuzaj, Rajd Elmot, Wyniki

Tomasz Kuchar jadący Peugeotem 207 S2000 wygrał 38 Rajd Elmot. Ubiegłoroczny wicemistrz kraju prowadził od pierwszego odcinka specjalnego.

Tomasz Kuchar Testy
Michal Sołow Testy
Piętnasty odcinek nie należał jednak do Kuchara, pierwsze miejsce wywalczył Leszek Kuzaj (6:33.2.)Drugi był Kajetanowicz ze stratą 0,7 sekundy, jako trzeci pojawił się Michał Sołowow ze stratą 1,9 sekundy.

W klasyfikacji generalnej nie doszło jednak do większych zmian na drugiej pozycji uplasowała się ekipa Sołowow/Baran (+ 58,0) a na trzeciej Kuzaj/Parry (+ 1:01.1). Czwarte miejsce zajeli Frycz/Rathe (+2:47.2)

Ubiegłoroczny triumfator Kajetan Kajetanowicz pierwszego dnia przebił oponę i przy zmianie stracił sporo czasu. Ostatecznie był siódmy.