Strona główna » Aktualności » Powstanie nowy film Need for Speed

Powstanie nowy film Need for Speed

Need for Speed
Dodano: 13. 04. 2015
Tagi: Filmy, Film, Need for Speed

Pierwszy NFS nie zdobył dużej popularności wśród fanów gier z tej serii, jednak producenci uznali, że warto zainwestować w drugą część przygód Tobey’ego Marshalla w nadziei na zatarcie złego wrażenia, jakie wywołał poprzedni film.

Sequel powstanie w ramach współpracy pomiędzy China Movie Channel Program Center, Jiaflix Enterprises, 1905 Pictures i Electronic Arts - wydawcą serii popularnych gier „Need for Speed”.

Need for Speed
Need for Speed
Need for Speed
Obecnie nie można wiele powiedzieć na temat projektu - nie ma jeszcze nawet gotowego scenariusza, nie mówiąc o aktorach czy reżyserze. Są jednak szanse, że w rolę głównego bohatera (Tobey’ego Marshalla) ponownie wcieli się Aaron Paul.
Krążą również pogłoski, że w związku z zaangażowaniem się w projekt chińskich producentów większość scen nowego filmu powstanie na ulicach Chin, a niektóre role zostaną obsadzone przez chińskich aktorów. Z drugiej strony, ostatni film, nad którym pracowały firmy China Movie Channel, Jiaflix i 1905 Pictures (Transformers: Age of Extinction) wcale nie przypomina dalekowschodniej produkcji, zachowując standardy wyznaczone przez najlepsze hollywoodzkie produkcje.

Need for Speed
Miejmy tylko nadzieje, że twórcy filmu NFS 2 nie pójdą w ślady producentów serii „Szybcy i wściekli” i postawią na wierne odzwierciedlenie rzeczywistości, serwując widzom realistyczne pościgi najdroższych supersamochodów.
Autor: .
Źródło: Mototarget
0
Komentarze do:

Powstanie nowy film Need for Speed

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl