SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_4d52_1.MYI'; try to repair it MotoGP: Rossi na najwyższym podium w Argentynie
Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » MotoGP: Rossi na najwyższym podium w Argentynie

MotoGP: Rossi na najwyższym podium w Argentynie

Dodano: 20. 04. 2015
Tagi: Rossi, MotoGP, Wyścig, MotoGP 2015, Grand Prix Argentyny

Dość nieoczekiwany przebiegł miał wyścig MotoGP o Grand Prix Argentyny, który wygrał Valentio Rossi.

Ruszający z pole position Marquez bardzo dobrze wystartował i zostawił pozostałych kierowców w dość znacznej odległości. Po pewnym czasie dogonił go, a następnie wyprzedził Aleix Espargaro.

Espargaro jednak nie prowadził długo, bowiem broniący tytułu mistrza świata Marquez ponownie znalazł się na pozycji lidera.

Startujący z 8. pola Valentino Rossi przebił się na czoło stawki i trzymał się cały czas młodego Hiszpana. Na trzy okrążenia przed końcem zaatakował i z powodzeniem wyprzedził Marqueza.
Marquez próbując odzyskać prowadzenie uderzył w tylne koło Yamahy, wypadł z toru zaliczając wywrotkę i nie ukończył wyścigu. Nie zagrożony Doktor na pozycji lidera dojechał do mety.

O kolejne miejsca na podium stoczyli walkę Andrea Dovizioso i Cal Crutchlow, ostatecznie wygrał zawodnik Ducati.
Tuż za podium znalazł się drugi z kierowców Ducati – Andrea Iannone, a na kolejnej pozycji uplasował się Jorge Lorenzo.

Przypomnijmy, że dziewięciokrotny mistrz świata Valentino Rossi wywalczył zwycięstwo w rozpoczynającym sezon sezon 2015 MotoGP wyścigu Katarze. Ten sezon zapowiada się niezwykle ciekawie, a Marc Marquez ma powody aby czuć się zagrożony.

MotoGP, GP Argentyny 2015: wyścig  (czołowa 10.)