SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_4d52_5.MYI'; try to repair it MotoGP 2011: Kwalifikacje w Japonii - Stoner nadal rządzi!
Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » MotoGP 2011: Kwalifikacje w Japonii - Stoner nadal rządzi!

MotoGP 2011: Kwalifikacje w Japonii - Stoner nadal rządzi!

Casey Stoner
Casey Stoner, zawodnik zespołu Repsol Honda po raz dziesiąty wywalczył pole position. Na torze Motegi w Japonii nie miał sobie równych. Jorge Lorenzo był 0,256 sekundy gorszy i wystartuje jutro z drugiego miejsca startowego. Kolejne dwa miejsca zajęli zawodnicy zespołu Repsol Honda - Andrea Dovizioso i Dani Pedrosa. Podczas jutrzejszego startu Hiszpan będzie otoczony z każdej strony przez motocyklistów jednego zespołu.

Jorge Lorenzo
Andrea Dovizioso
Piąte miejsce zajął Ben Spies, a szósty był Marco Simoncelli. Valentino Rossi zdołał wywalczyć czas, który pozwoli mu na zajęcie jutro siódmej pozycji startowej. Pierwszą dziesiątkę uzupełnią: Alvaro Bautista, Hector Barbera i Nicky Hayden.