Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Honda i Opel nie dla spaślaków

Honda i Opel nie dla spaślaków

Honda Civic Tourer Active Life
Nie ma mocnych, teraz wszyscy są fit, teraz wszyscy są aktywni. Nie śmigasz z endomondo na rowerze lub rolkach, wstydź się. W gruncie rzeczy to moda potrzebna, nasze dzieciaki tyją w europie najszybciej. Nawet jeśli tata lub mama wychodzą pobiegać "dla szpanu" to coś dobrego dla organizmu pozostawią. Dzieci, paczcie i uczcie się aktywności. 

Honda Civic Tourer Active Life
Honda Civic Tourer Active Life
Honda Civic Tourer Active Life
Zmianę trybu życia zauważają również producenci aut. Podczas Targów we Frankfurcie Opel oraz Honda przedstawią swoje propozycje dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Honda Civic Tourer Active Life - to taki trochę pojazd rodem z wyścigów kolarskich. Miłośnicy rowerów mogą zacierać ręce. 
Niestety cała rodzina na pokład się nie zmieści. To wersja 2+2, dwóch pasażerów i dwa rowery. Bagażnik o pojemności 1668 l ma wszystko czego rowerowa dusza zapragnie, zabudowaną pompkę, schowki na bidony, zbiorniki z wodą, skrzynki narzędziowe a także system oświetlenia, który ułatwi drobne naprawy po zmroku. "Trumna" umieszczona na dachu, pomieści dodatkowe elementy takie jak kaski, obuwie czy odzież. Pod maską konceptu znajdzie się wysokoprężny silnik 1,6 l i-DTEC o mocy 120 KM. Deklarowane spalanie to 3,8 litra na 100 km.

Opel Vivaro Surf Concept - dla miłośników wody. Swoją drogą zauważyłyście, że surferzy są w tym roku wyjątkowo "rozpieszczani"? Ale do rzeczy, niemiecka propozycja w przeciwieństwie do japońskiej zadowoli całą rodzinę bowiem wszyscy zmieszczą się na pokład w zależności od konfiguracji 5-6 osób. Opel nieco więcej uwagi poświęcił designowi. Od nadwozia po wnętrze, mamy tutaj skórę, welur a także ciekawe niebieskie podświetlenie w bocznych panelach i na podsufitce. Ok, ale gdzie rozwiązania dla surferów. Moje drogie, na dachu! To właśnie tuta umieszczono uchwyt na deskę. Pod maską samochodu umieszczono silnik BiTurbo CDTI o mocy 140 KM.

Opel Vivaro Surf Concept
Opel Vivaro Surf Concept
Opel Vivaro Surf Concept
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Honda i Opel nie dla spaślaków

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl