Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Honda Civic Coupe One Direction - na 16-te urodziny

Honda Civic Coupe One Direction - na 16-te urodziny

Honda Civic Coupe One Direction
Dodano: 13. 07. 2015
Tagi: Honda, Honda Civic, One Direction

Lata mojej młodości gdzieś tam upłynęły z Backstreet Boys w tle, o Just 5 to może już lepiej nie wspominajmy. Tak było i już, młodość ma swoje prawa a muzyka mody i epoki. A wiadomo, że moda wraca, to i po 20 latach wróciła moda na boysbandy. I tak oto na scenie pojawił się twór zwany One Direction, jeśli macie dzieci w wieku nastoletnim lub siostry doskonale wiecie o czym mowa. 

Honda Civic Coupe One Direction
Honda Civic Coupe One Direction
Honda Civic Coupe One Direction
Brytyjsko-irlandzki zespół szczególnie dużą pupularnością cieszy się w Ameryce i to właśnie na tamtejszym rynku zadebiutuje Honda Civic Coupe, którą panowie udekorowali według własnych upodobań. Patrząc na ich twórczość, można pomyśleć że w ich głowach panuje totalny misz masz, żeby nie powiedzieć chaos. 
Na fikuśnym nadwoziu spoczęły autografy panów z One Direction i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o edycję specjalną. Czy Honda przyciągnie do salonów młodych klientów? Grupa docelowa jest mocno określona, ale również bardzo liczna więc może się udać. W końcu czy to nie idealny prezent na "sweet 16"?
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Honda Civic Coupe One Direction - na 16-te urodziny

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl