SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_4d52_0.MYI'; try to repair it GP Włoch - wyścig: kolejne zwycięztwo Hamiltona
Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » GP Włoch - wyścig: kolejne zwycięztwo Hamiltona

GP Włoch - wyścig: kolejne zwycięztwo Hamiltona

Dodano: 07. 09. 2015
Tagi: Formuła 1, Hamilton, Grand Prix Włoch, Wyścig

Lewis Hamilton odniósł zwycięstwo w ostatniej europejskiej rundzie tegorocznych mistrzostw F1.

Brytyjczyk był najszybszy na wszystkich trzech treningach, a następnie wygrał sobotnie kwalifikacje. Warto dodać, że na torze Monza zwyciężył po raz trzeci, siódmy w tegorocznym sezonie  i czterdziesty w karierze.

Miejsca na podium uzupełnili Sebastian Vettel, który finiszował 25 sekund za Vettelem i i Felipe Massa, który w końcówce wyścigu musiał odpierać ataki Valtteriego Bottasa.

Rosberg, który na starcie spadł z czwartej pozycji na szóstą, po kilku okrążeniach miał szanse na podium. Niestety na dwa okrążenia przed metą, gdy zajmował trzecią pozycję, jego bolid się zapalił. Niemcowi ni się nie stało, jednakże nie ukończył wyścigu. W klasyfikacji generalnej traci teraz do Hamiltona 53 punkty.

Drugim kierowcą, który również nie ukończył wyścigu, był Fernando Alonso. Ze względu na problemy z silnikiem musiał wycofać się z rywalizacji na 51. okrążeniu. Ponadto wyścigu nie ukończyli również obaj kierowcy Lotusa: Pastor Maldonado i Romain Grosjean.

Następny wyścig, Grand Prix Singapuru, odbędzie się 20 września.