SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_4d52_11.MYI'; try to repair it GP Kanady - wyścig: Ricciardo zdobywa najwyższy stopień podium
Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » GP Kanady - wyścig: Ricciardo zdobywa najwyższy stopień podium

GP Kanady - wyścig: Ricciardo zdobywa najwyższy stopień podium

GP Kanady - wyścig
Dodano: 09. 06. 2014
Tagi: Wyniki, Formuła 1, Grand Prix Kanady, Wyścig, Ricciardo

Australijczyk Daniel Ricciardo, który w tym roku w ekipie Red Bulla zastąpił Marka Webbera, wygrał w Montrealu wyścig o Grand Prix Kanady, przełamując tym samym falę zwycięstw kierowców zespołu Mercedesa.

Startujący z pole postition Nico Rosberg zajął drugie miejsce na podium i nadal pozostaje liderem w klasyfikacji generalnej. Trzecie miejsce natomiast wywalczył Mistrz świata Sebastian Vettel.

Lewis Hamilton, który zwyciężył w tym sezonie 4 razy z rzędu, z powodu awarii układu hamulcowego nie ukończył wyścigu.

Podczas przedostatniego okrążenia Sergio Perez (Force India) oraz Felipe Massa (Williams) zderzyli się przed zakrętem numer 1. Oba bolidy zostały uszkodzone, w wyniku czego na tor wyjechał samochód bezpieczeństwa i prowadził kolumnę wyścigową przez siedem kolejnych okrążeń.
8. runda mistrzostw świata F1 o Grand Prix Austrii odbędzie się 22 czerwca.