Strona główna » Tagi - Serwis główny » Fotoradar
Mandaty z fotoradarów dla właścicieli aut – uważaj, komu pożyczasz samochód
. // 19. 03. 2015

Kierowcy, którzy zostali uwiecznieni na zdjęciu przez fotoradar, często nie chcą przyznawać się do przewinienia. Nic dziwnego, że ściąganie należności jest problematyczne. więcej »

Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson złapany przez fotoradar
ED // 22. 10. 2014

Jeremy Clarkson w swojej cotygodniowej kolumnie w gazecie Sun poinformował, że otrzymał punkty karne za przekroczenie dozwolonej prędkości. Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi prezenter Top Gear... więcej »

radary Jedziesz nad morze - ile radarów spotkasz po drodze?
K. Szreder // 06. 07. 2014

Spędzisz urlop w Świnoujściu, Kołobrzegu lub Helu? Sprawdź ile fotoradarów spotkasz na swojej drodze! Specjaliści z serwisu korokowo.pl w oparciu o dane pochodzące z aplikacji Yanosik... więcej »

Wskazujesz kierowcę albo płacisz
ED // 26. 05. 2014

Inspekcja Transportu Drogowego, policja oraz straż miejska lub gmina mają pełne prawo karać właścicieli pojazdów złapanych przez fotoradar za niewskazanie kierowcy, który wówczas prowadził... więcej »

Zdjęcie z fotoradaru i co dalej?
ED // 21. 04. 2014

Otwierasz skrzynkę pocztową i znajdujesz w niej wezwanie z policji, straży miejskiej lub gminnej w związku z wykroczeniem popełnionym przez kierującego pojazdem. Dane pojazdu wskazują, że... więcej »

Zniknie ponad 300 fotoradarów, ale...
ED // 27. 02. 2014

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił przetarg na zlikwidowanie skrzynek i masztów ponad 300 fotoradarów. To wcale nie oznacza, że fotoradary znikną z polskiego krajobrazu. więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Fotoradar

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl