Strona główna » Tagi - Serwis główny » Clarkson
Clarkson Hammond Zwolnienie Clarksona było największym błędem BBC?
K.Szreder // 30. 08. 2016

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Cóż musi w naturze występować wyjątek potwierdzający regułę. I bez dwóch zdań jest nim Jeremy Clarkson. Temperamentny prezenter wyleciał z... więcej »

Nine lives Jak zostać kotem Czym jeździ Kevin Spacey w filmie "Jak zostać kotem"?
. // 03. 07. 2016

Wytwórnia Europa Corp. opublikowała zwiastun filmu, w którym Kevin Spacey, grający miliardera Toma Branda, pędzi ulicami amerykańskiej metropolii sportowym samochodem o futurystycznym... więcej »

Verva Street Racing Verva Street Racing - warto było?
. // 27. 10. 2015

Verva Street Racing to bez wątpienia największa impreza motoryzacyjna w naszej części Europy, postanowiłam sprawdzić czy również najlepsza. Nie miałam okazji brać udziału w imprezie od... więcej »

Clarkson, Hammond i May Clarkson, Hammond i May na PGE Narodowym już 24 października
. // 20. 10. 2015

Ponad trzysta efektownych samochodów będą mogli obejrzeć fani czterech kółek podczas VERVA Street Racing. Do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej pozostało... więcej »

Amazon Clarkson Hammond May Clarkson, Hammond i May już na planie!
K. Szreder // 10. 10. 2015
Tagi: Clarkson, Hammond, May

Chris Evans w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że Top Gear wymaga zmiany formatu. To najprawdopodobniej wiążę się z modyfikacją liczby prowadzących,ale także z pożegnaniem się ze... więcej »

Stig Stig wystąpi w programie BBC One: The Getaway Car
E. Domańska // 12. 08. 2015

Od dwóch tygodni oficjalnie wiadomo, że Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali z platformą Amazon Video umowę na stworzenie programu motoryzacyjnego, który będzie emitowany w... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Clarkson

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl