Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ceny
Kiedy paliwo poniżej 4 zł za litr?
. // 31. 12. 2014

Ropa wciąż tanieje. Obawy o sytuację w Libii nie zahamowały spadków cen ropy naftowej. „Czarne złoto” po raz ostatni było tak tanie 5,5 roku temu. Polscy kierowcy mają nadzieję, że cena... więcej »

Porównanie cen paliw w Polsce Porównanie cen paliw w Polsce
. // 08. 11. 2014

To, ile płacimy na stacji benzynowej zależy nie tylko od ceny samego paliwa. Dodatkowe koszty generuje również konieczność jego przetwarzania, dystrybucji i w końcu sprzedaży. więcej »

Litr paliwa w cenie... hot doga
. // 23. 10. 2014

Benzyna za mniej niż 5 zł wydaje się być już tylko kwestią dni. Polskim kierowcom sprzyja wyjątkowo niska cena za baryłkę ropy oraz prognozy dotyczące kursu dolara. Już niedługo cena za... więcej »

Jeśli tankować, to w Wielkopolsce
E. Domańska // 19. 09. 2014
Tagi: Ceny, Benzyna, Paliwo

W tym tygodniu zmiany średnich cen detalicznych możemy zaobserwować w przypadku benzyny bezołowiowej ''95'' oraz popularnego autogazu. ''98'' i olej napędowy pozostają bez zmian,... więcej »

Ranking miast przyjaznych kierowcom
ED // 25. 04. 2014

W jakim mieście Polski najlepiej żyje się kierowcom, a w którym zmotoryzowani mają "pod górkę"? W czołówce rankingu rządzą nieco mniejsze miasta. Stawkę otwiera Rzeszów,... więcej »

Czekają nas kolejne podwyżki paliwa
. // 03. 08. 2013

Na stacjach odnotowaliśmy pierwszą od połowy maja obniżkę cen 95-oktanowej benzyny i oleju napędowego. Kierowcy nie powinni się jednak przyzwyczajać do spadających cen paliw,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Ceny