Strona główna » Tagi - Serwis główny » Cena
Kiedy paliwo poniżej 4 zł za litr?
. // 31. 12. 2014

Ropa wciąż tanieje. Obawy o sytuację w Libii nie zahamowały spadków cen ropy naftowej. „Czarne złoto” po raz ostatni było tak tanie 5,5 roku temu. Polscy kierowcy mają nadzieję, że cena... więcej »

Porównanie cen paliw w Polsce Porównanie cen paliw w Polsce
. // 08. 11. 2014

To, ile płacimy na stacji benzynowej zależy nie tylko od ceny samego paliwa. Dodatkowe koszty generuje również konieczność jego przetwarzania, dystrybucji i w końcu sprzedaży. więcej »

Litr paliwa w cenie... hot doga
. // 23. 10. 2014

Benzyna za mniej niż 5 zł wydaje się być już tylko kwestią dni. Polskim kierowcom sprzyja wyjątkowo niska cena za baryłkę ropy oraz prognozy dotyczące kursu dolara. Już niedługo cena za... więcej »

Wakacyjnych obniżek paliw ciąg dalszy
. // 07. 08. 2014

Ceny paliw na stacjach spadają kolejny tydzień z rzędu. Dzięki obniżkowej serii, która trwa od początku lipca, w połowie wakacji koszt tankowania oleju napędowego jest na najniższym w tym... więcej »

W Polsce taniej niż w Niemczech, ale...
. // 24. 04. 2014

Samochody są w Polsce znacznie tańsze niż w Niemczech. Dla Polaków nie jest to jednak żadne pocieszenie, ponieważ zarabiamy dużo mniej od naszych zachodnich sąsiadów. więcej »

tankowanie Paliwo znowu do góry?!
K. Szreder // 02. 05. 2011

Tak tak wiem, majówka, grill, odpoczynek nie chciałabym wam psuć humoru ale niestety muszę. Od wczoraj przestały obowiązywać ulgi w podatku akcyzowym biopaliw i biokomponentów.... więcej »

Brak galerii dla tagu: Cena

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl