Strona główna » Mama za kierownicą » Wózek Gwiazdy - Anna Przybylska, Beyonce Bugaboo Cameleon

Wózek Gwiazdy - Anna Przybylska, Beyonce Bugaboo Cameleon

Anna Przybylska
Bugaboo to firma którą kochają gwiazdy. Modelka Natalia Vodianova mama trójki dzieci została twarzą marki która wspiera walkę z Aids. Efektem tej inicjatywy jest linia produktów dziecięcych, z których zysk w wysokości 1% zostanie przekazany na fundusz walki z wirusem Hiv i Aids w Afryce.

Anna Przybylska
Gwyneth Beyonce
Bugaboo Przybylska
Wózek w prezencie od przyjaciółki otrzymała także młoda mama Beyonce. W Polsce zwolenniczką tego wózka jest mama również trójki dzieci Anna Przybylska.

Jednak poza pozytywnymi działaniami i emocjami Bugaboo wywołuje również negatywne emocje, wszystko za sprawą designu.
Bugaboo Cameleon czyli wózek najchętniej wybierany przez gwiazdy, numer jeden w Norwegii, Angli i USA. Cameleon jest wózkiem stworzonym do miasta. Dlaczego? Jest to jeden z najlżejszych wózków wielofunkycjnych waży niecałe 9 kilogramów, co dla mieszkanek bloków bez windy jest ogromnym ułatwieniem.

Bugaboo przybylska
Bugaboo
Bugaboo
Wózek prowadzi się z łatwością dzięki obrotowym, gumowym kołom przednim. Gdy przełożymy rączkę i duże piankowe koła znajdą się z przodu łatwo pokonamy nierówny teren. Dwudzielna konstrukcja zawieszenia pozwala na demontaż przednich małych kół, oraz schowanie części zawieszenia i jazdę wózkiem tylko na dwóch dużych kołach co może przydać się na plaży, w czasie zimy czy też przy pokonywaniu schodów .

Bugaboo
Bugaboo
Bugaboo
Gondolę można zamontować tylko w pozycji horyzontalnej, przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Według niektórych internautek budka "wisi" na wysokości kolan i przypomina trumnę, która dobra jest tylko na lato, ponieważ materiał który ją wypełnia jest bardzo cienki. Jednak jak podaje producent wkładka jest polarowa. 

Bugaboo
Bugaboo
Bugaboo
Siedzisko spacerowe posiada 3 poziomy regulacji, wyposażone jest w pięciopunktowy pas bezpieczeństwa. Malucha chroni również mocny, łatwo dostępny hamulec. Niewątpliwą zaletą wózka są wysokiej jakości materiały z których jest wykonany, które bez problemu można ściągnąć i wyprać. 24 litrowy kosz na zakupy również przyda się każdej mamie.

Bugaboo
Za dobrej jakości materiały, sprytne rozwiązania i design musimy jednak słono zapłacić. Około 3000 - 4000 zł w zależności od sklepu. Czy warto? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!
Autor: K. Szreder
Źródło: bugaboo
1
Komentarze do:

Wózek Gwiazdy - Anna Przybylska, Beyonce Bugaboo Cameleon

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Wózek Gwiazdy - Anna Przybylska, Beyonce Bugaboo Cameleon

Mama // 19.05.2013 22.04

Jestem posiadaczką Bugaboo Cameleon 2 i serdecznie NIE POLECAM tego wózka. Tragicznie sie prowadzi kiedy większe koła są z przodu-wózek "lata na wszystkie strony". Kiedy "przełaczamy na tzw tryb miejski-czyli mniejsze koła są z przodu-prowadzi się go naprawde świetnie dopóty dopóki nie natrafimy na najmniejsza nawet nierówność na swojej drodze. Wtedy wózek"staje dęba" przez co jest niebezpieczny mni podczas przechodzenia przez ulice,gdy idziemy po kostce brukowej czy nawet chodniku,który miejscami ma dziury... Faktycznie zaletą są skrętne koła,ale naprawde wieeele wózków aktualnie je posiada. Gdybym miała w tej chwili kupować wózek to Bugaboo omijałabym z daleka.