Strona główna » Tagi - Serwis główny » Alfa Romeo
Kaniewski Janusz Nie żyje Janusz Kaniewski
K. Szreder // 11. 05. 2015

Docenią lub poznają twoją twórczość dopiero po śmierci...to bardzo bolesne, ale często prawdziwe. Świat obiegła informacja o śmierci młodego 41-letniego Janusza Kaniewskiego. więcej »

alfa romeo gitara Zagraj mi... wyjątkowa gitara Alfy Romeo!
K. Szreder // 03. 07. 2014

Od wielu już lat tradycyjnym kolorem Alfy Romeo jest odcień głebokiej nasyconej czerwieni, określany jako Alfa Red. Teraz można go szukać nie tylko na nadwoziach aut, ale również w salach... więcej »

rower 4C IFD inspirowany Alfa Romeo Ekskluzywny rower 4C IFD inspirowany Alfa Romeo
E.D. // 26. 09. 2013

Wyszukane wzornictwo, lekkość i nowoczesna rama: to kluczowe cechy, które charakteryzują rower „4C IFD”, zaprojektowany przez Centrum Stylu Alfa Romeo i Compagnia Ducale. To właśnie skrót... więcej »

Simon Claridge parking Projekt Simona Claridge'a: ikony stylu ozdobiły podziemny parking
E. Domańska // 28. 08. 2013

O kim myślicie słysząć  określenie „ikona stylu”? Audrey Hepburn, Marylin Monroe, a może Kate Moss? Elegancja, unikalny styl, magia, charyzma i tzw. „nieuchwytne coś” sprawiają,... więcej »

panna cotta Kuchnia inspirowana motoryzacją - panna cotta z kokosową nutą
E. Domańska // 14. 05. 2012

Niedawno spróbowałam deseru panna cotta przygotowanego przez koleżankę. Jak dla mnie był zdecydowanie za słodki, co mnie nie zdziwiło, ponieważ był przygotowany z gotowej mieszanki z... więcej »

deser z mascarpone Kuchnia inspirowana motoryzacją: mascarpone z niespodzianką
E. Domańska // 22. 04. 2012

Sezon rowerowy już rozpoczęty, także bez wyrzutów sumienia sobotnie popołudnie w gronie znajomych, można sobie osłodzić. Po obiedzie, na którym królował makaron tagliatelle z suszonymi... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Alfa Romeo